Kotły
kotłownie parowe2

Urządzenia do ogrzewania wody

W gospodarstwach domowych użytkujemy czasami sprzęt, którego obsługa może nas zaskoczyć, przykładem tego jest sprzęt do prasowania. Mało kto z nas zdaje sobie sprawę, że w urządzeniu tym zastosowany jest mały kocioł. Kotły parowe najczęściej stosowane są w zakładach przemysłowych do pracy w turbinach parowych.
Grzejniki

Defro – rekomendowane urządzenia dobrej jakości

Firma Defro jest to polskie przedsiębiorstwo działające na arenie międzynarodowej. Jednostka trudni się produkcją kotłów. Nazwa przedsiębiorstwa jest kojarzona z dużą trwałością ich produktów. Dla firmy najważniejsza jest solidność, ale i wyjątkowe desenie swoich produktów, co daje możliwość kreowania wyglądu pieców nie tylko na płaszczyźnie praktycznej.

Metody na ogrzewanie umywalni

W momencie wyposażania mieszkania warto zatroszczyć się o odpowiednio dobraną centralne ogrzewanie. Ogromną uwagę należy poświęcić konwektorom w umywalni. Jej wychłodzenie ,jak również za wysoka temperatura negatywnie odbija się na kondycji zdrowotnej, wpływa na jakość mebli, a co najgorsze także na ilości pieniędzy w portfelu. Dlatego też kupując grzejniki, trzeba poznać ich wytrzymałość oraz dostosować moc urządzeń względem wielkości umywalni.
Model TUBUS

kotły Defro – doskonałe urządzenia do Twojego domu i mieszkania

Przedsiębiorstwo Defro dzięki sporemu doświadczeniu wspiera utrzymanie ciepła w dużej ilości domów. Ich piece pozwalają na oszczędność a dodatkowo na komfort użytkowania. Poniżej opisano wybrane modele z oferty tej marki.