Programista
biurko

Wzrastająca popularność programistów na polskim rynku pracy

Programista należy do jednego z dziesięciu w największym stopniu poszukiwanych przez pracodawców stanowisk pracy. Mimo wszystko profesja ta nie jest dla wszystkich. Ażeby nim zostać powinno się lubić matematykę a w głównej mierze komputery, czyli informatykę. Jedno jest bezsporne programista to zajęcie z przyszłością. Wkrótce będą oni tak samo cenieni i respektowani jak prawnicy czy lekarze.
Praca przed komputerem

Jak zdobyć zawód testera oprogramowania?

Ostatnio powstaje coraz większa liczba nowych zawodów i profesji. Nieraz dzieje się to kosztem stanowisk zanikających. Zwykle te nowe zawody wiążą się z pojawianiem się nowoczesnych technologii. Obecnie natomiast najważniejszą rolę odgrywa sprzęt komputerowy i wszystkie pozostałe elementy z tym połączone. Pojawia się więc wiele etatów w branży informatycznej takich jak na przykład stanowisko programisty. Wśród nich jest kilka szczególnie wartych zainteresowania. Należy do nich tester programów komputerowych.
Bezpiecznie w sieci

Rosnąca popularność programistów na polskim rynku pracy.

Programista należy do jednego z dziesięciu w największym stopniu szukanych przez pracodawców miejsc pracy. Lecz profesja ta nie jest dla każdego. Ażeby nim zostać trzeba lubić matematykę a przede wszystkim komputery, czyli informatykę. Jedno jest bezsporne programista to zawód z przyszłością. Niebawem będą oni tak samo cenieni i respektowani jak prawnicy czy doktorzy.