Inwestycje
mieszkania Villa Galicja

Bardzo często osobliwe cechy pewnego dewelopera przesądzają o liczebności sprzedanych mieszkań

Rynek mieszkaniowy w dużych miastach cały czas się rozbudowuje i żywiołowo funkcjonuje z uwagi na nowo powstające osiedla i kolejne projektowane inwestycje budowlane.
mieszkania

W jaki sposób bezpiecznie nabyć mieszkanie od dewelopera?

Nabycie nieruchomości może okazać się jedną z najistotniejszych decyzji w życiu. Żeby nie popełnić przy tym istotnych błędów, warto skorzystać ze wskazówek Polskiego Związku Firm Deweloperskich, który zwraca uwagę na główne wytyczne, którymi warto się pokierować szukając mieszkania na pierwotnym rynku. Na początku sprawdź nowe inwestycje mieszkaniowe Wrocław i wyselekcjonuj dewelopera.
kredyt

Porządny kredyt pod hipotekę będzie dla nas najlepszym rozwiązaniem Jeśli pragniemy pieniędzy

Gdy pragniemy kasy na jakiekolwiek większe wydatki, a nie mamy solidnej pracy, w której zyskujemy nadzwyczaj wiele, to może w naszym egzystowaniu pokazać się duży kłopot, z jakim boryka się coraz większa liczba ludzi. Statystyki w Polsce pokazują, iż co prawda zyskujemy coraz więcej niż miało to miejsce do chwili obecnej w historii Polski, jednak niejednokrotnie nadal brakuje nam do najzamożniejszych państw nie tylko starego kontynentu, ale również całego świata.
Inwestycje, nieruchomości

Obligacje komunalne sposobem na zysk

Nasz kraj ze równym wzrostem PKB i spadającym długiem wyróżnia się na tle Unii Europejskiej. Powoduje to, że obligacje skarbowe mogą się pochwalić większym wzięciem i budzą zaufaniekupujących, a obligacje korporacyjne przynoszą wysokie profity. W tym niedługim artykule opiszę trzy rodzaje obligacji, bo ten rok to idealna szansa, by zainwestować.
klik

W jaki sposób otrzymać tanio nowe wyposażenie do firmy?

Prowadzenie prywatnej działalności ekonomicznej z pewnością jest przetestowanym sposobem na generowanie przez nas zysku. Sytuacja, gdy jesteśmy prezesami danej organizacji jest jednakże dla nas poważnym wyzwaniem. Oczywiście w dużej mierze polegamy na wiedzy i doświadczeniu naszych współpracowników, jednakże do każdych z relacji zawsze musimy podchodzić z określoną dozą dystansu.
oświetlenie

Gdzie obecnie opłaci się finansować modernizacje oświetlenia w swojej firmie

Każda dobra oraz doceniana na rynku firma zwykle szuka mnóstwa korzystnych rozwiązań co do finansowania swoich inwestycji związanych z oświetleniem. Potrzeba jest odrobinę najlepiej poznać obecnie ten temat, aby wiedzieć, jak odpowiednio finansować oświetlenie.

Oszczędzanie środków na przyszłość dziecka

Odkładanie środków na przyszłość dziecka jest znakomitym sposobem na zapewnienie mu bezpiecznego startu w dorosłość. Jednak jak pokazują badania TNS OBOP, długoterminowe oszczędzanie wciąż nie jest mocną stroną Polaków. Oszczędzamy bowiem rzadko i krótkoterminowo. Expander radzi co zrobić, aby ułatwić dziecku start w dorosłość.
Inwestycje, papiery wartościowe

Informacje o kalendarzu ekonomicznym widniejące w sieci

Nie jest tajemnicą, że Internet jest najdoskonalszym źródłem informacji w przypadku wielu interesujących tematów. Nic dziwnego, że można w nim również znaleźć porady dla osób, które pragną grać na giełdzie. Głównie w Internecie można znaleźć definicje najistotniejszych pojęć z przywołanej dziedziny, które powinny zadowolić głównie początkujących inwestorów.
marketing

Które narzędzia nowego marketingu należy dziś wykorzystywać?

Duża część z nas doskonale wie, że firmy, jakie w tym momencie działają na naszym rodzimym rynku mają za zadanie uzyskiwać jak najogromniejsze zyski finansowe. To założenie jest jednakże ciężkie do wykonania w praktyce. Przekonują się o tym wyjątkowo dobrze młodzi biznesmeni, którzy zmuszeni byli poświęcić dużo osobistego kapitału na inwestycje.
giełda

Gra na giełdzie i forex – podstawy, czyli co należy zapamiętać, aby nie zaliczyć spektakularnej klapy

Wielu początkującym giełda wydaje się być miejscem owianym pewnym mitem, tam gdzie tylko wybrani mogą grać i się bogacić. I jest w tym ziarenko prawdy. Tak się jednak składa, że każdy może być „wybranym”. Zasadniczą zasadą, jaką musimy się kierować to rozsądek. Nie warto działać emocjonalnie.
1 2