Taras
taras, balkon

Twój balkon potrzebuje mocnych i ładnych balustrad, zadbaj też o piękne ogrodzenie!

Bardzo istotne bywa, by projekt własnej posesji domowej dopracować w najmniejszym detalu i dbać, by wszystko wyglądało doprawdy doskonale. Przez to obiekt stanie się lepiej zadbany i uczyni właściwe wrażenie na przychodzących z wizytą osobach, poza tym prawdziwą przyjemnością jest mieszkanie w pięknym domku.
balustrady

Szkło w końcowej aranżacji - szklane balustrady i nie tylko

Dobieranie odpowiednich elementów wykończeniowych, które będą ostatnim etapem zakończenia prac remontowych jest niezwykle istotne. Mogą one przesądzić o estetyce całego mieszkania. Dlatego najlepiej zastanowić się jakiego wyglądu i funkcjonalności oczekujemy od naszego wnętrza, by go wzbogacić oraz nadać oryginalnego charakteru.
kostka brukowa

Ułóż polbruk fachowo

W obecnych czasach jest wiele rozwiązań kiedy chodzi przykładowo o wykończenie podjazdu pod domem albo kiedy chcielibyśmy zrobić coś na podobę tarasu na tyłach domu w ogrodzie. Najsensowniejsze jest położenie polbruku. Polbruk jest faktycznie niesamowicie ważnym materiałem, który często się wykorzystuje w wielu sytuacjach.
schody

Schody marzeń. Jeżeli masz przepiękny dom musisz zatroszczyć się także o wygląd swojego tarasu.

Wiele osób chce mieć dom z ogródkiem. Dlaczego? Ponieważ możemy każdego letniego ranka rozkoszować się kawą na swym tarasie. Dowiedz się, w jaki sposób możesz zadbać
o swój taras.
SHERIDAN Libet Patio

Płytki do zastosowania zewnętrznego – jakie kupić?

Kiedy już podejmujemy decyzję o budowie domu z tarasem, czas zaplanować detale. Na co zwrócić uwagę, wybierając materiał, kolor i wielkość płytek zewnętrznych? U kogo poszukać rady, żeby po zimie nie zamartwiać się szpecącymi rysami?