Bank
Gdańsk - mieszkania

Co uczynić, gdy szukamy cudownego mieszkania, a w dodatku nad morzem? Dobrze wydać pieniądze!

Ludzie muszą gdzieś mieszkać. Jedni w mieszkankach, inni w domkach. Wieczne wynajmowanie mieszkania nie jest satysfakcjonującym rozwiązaniem, a już robienie tego nad morzem totalnie się nie opłaca, bo nawet w razie zmiany planów lokalizacja daje dodatkową kasę.
umywalka

Coraz większa liczba ludzi decyduje się na budowę swojego domu

Skąd ten trend i nagły wzrost zainteresowania akurat budową? Po prostu - ceny mieszkań nie okazują się małe, a mając jakiekolwiek zaplecze finansowe właściwiej jest zaciągnąć kredyt na wybudowanie domu, niż na kupno mieszkania.

Gdzie lokować oszczędności?

Najnowsza afera z udziałem kłamliwej firmy inwestycyjnej z Trójmiasta uświadomiła Polakom, że nie można składać oszczędności w niesprawdzonych rękach. Ten kryzys zaufania do prywatnej inicjatywy powoduje, że częściej wybierane stają się sposoby pomnażania pieniędzy gwarantowane przez rząd.
Kredyt hipoteczny

Trochę o naszych bankach

Usługi banków są co prawda rzetelnie monitorowane, a więc jeśli któryś bank będzie za bardzo przesadzał, zapewne zajmie się nim urząd finansowy - no wiadomo o co chodzi. Jednakowoż tak czy siak na urzędach państwowych, w szczególności polskich, w żadnym przypadku nie należy za bardzo polegać. Zapewne w każdym kraju sektor finansowy jest trochę poza kontrolą państwa. Wiadoma kwestia: wolny rynek to świętość, lecz nie zapominajmy, że w razie jakichkolwiek problemów określonego banku, będziemy jako podatnicy zobowiązani dorzucić się na uratowanie banku...
mieszkanie deweloperskie

Branża nieruchomości mieszczący się wa największym mieście Wielkopolski

Kiedy mamy ochotę zakupić lokal mieszkaniowy w Poznaniu, to nie będziemy mieli z tym problemu. Oczywiście sporo będzie zależało od naszych warunków finansowych, ale na pewno uda nam się znaleźć ciekawe mieszkanie dla każdego.
wizualizacja mieszkania

Gdzie warto kupić nowe cztery kąty

Ciągle ktoś szuka mieszkania. Część osób chce coś wynająć, a inne osoby chcą kupić. Niektórzy chcą kupić od kogoś, a inni wolą mieszkanie z rynku pierwotnego. Dlatego stale budowane są kolejne osiedla i nowe mieszkania, które prawie, że od ręki możemy wykupić. Wielu deweloperów sprzedaje mieszkania zanim jeszcze zostanie zbudowane osiedle, ale nasi rodacy ostatnio stali się coraz bardziej ostrożni i wolą nie kupować kota w worku.
Bankowość prywatna- private banking

Otrzymałeś znaczącą sumę pieniędzy i planujesz je gdzieś ulokować?

Udało ci się zaoszczędzić pokaźną sumę środków? Nabyłeś szczęśliwy kupon w Totolotku? A może masz ogromną pensję? Typowe oferty finansowe nie są dla ciebie. Sporo banków (w tym także i te z Polski) robi ofertę indywidualną dla bogatych klientów – w mowie Szekspira zowie się to private banking.
Szef w biurze firmy

Zobacz jak założyć właściwe konto dla firm

W dwudziestym pierwszym wieku znaczną ilość tymczasowych problemów ze sprawami bankowymi i biznesowymi można niezwykle łatwo rozwiązać. Wybranie dobrego kredytu, konta oraz przelewu dla osób w każdej płci i wieku nie bywa zwyczajowo rzeczą łatwą, jednakże najczęściej wystarczy jedynie krótka konsultacja, aby podpisać umowę na dobry kredyt albo pożyczkę bez wielkich stosów papieru. Czy opłaca się wybrać konto firmowe czy też pewne inne oferty? Świetnie będzie przyglądać się takiej kwestii bliżej, co znacznie ułatwi wybór najlepszej wybór konta, które w pełni spełni pokładane w nim oczekiwania.
fasada

W jaki sposób zdobyć prywatne mieszkanie?

Kupno własnego mieszkania to bez wątpliwości marzenie niesłychanie znacznej części naszego społeczeństwa. W praktyce okazuje się, że mieszkanie z rodzicami niestety często jest wyjątkowo uciążliwe, w takim razie tez pragniemy uczynić wszelkie wysiłki, aby zakończyć ten stan. Rozwiązań, które przyniosą nam ulgę rzecz jasna jest bardzo multum, niemniej natomiast ostateczna decyzja często zależy od naszych sposobności finansowych.
sprzedaż

Wznoszenie domu

Budowanie to spory nakład finansowy. Jeśli decydujemy się na kredyt, to może warto odrobinę zaszaleć podczas projektowania budowy, a z bankiem zaprzyjaźnić się na dłużej
1 2 3