Ogrzewanie

Jeżeli lubisz ciepło i chcesz zainstalować ogrzewanie podłogowe
koniecznie przeczytaj ten artykuł

ogrzewanie podłogowe
Jesteś zmarzluchem? Uwielbiasz, gdy w twoim domu jest cieplutko i przyjemnie? Zobacz, jakie wady i zalety ma ogrzewanie podłogowe. Ogrzewanie podłogowe idealnie sprawdza się w pomieszczeniach, w których przebywamy od czasu do czasu. Dlaczego? Ponieważ to, co wyróżnia ogrzewanie podłogowe, to jego spora bezwładność cieplna. Co to dokładnie oznacza w praktyce?
kominek

Chcesz cudownego klimatu w swoim domu? Co powiesz na kominek? To pomysł na oszczędność i wyjątkową atmosferę

Pragniesz mieć kominek? nic straconego, na początek powinieneś jednak odpowiedzieć sobie na pytanie, czy wolisz kominek otwarty, czy bardziej ekonomiczny będzie wkład kominkowy. Jaki model kominka będzie dla Ciebie najdogodniejszy? zobacz nasze wskazówki.
grzejnik

Kiedy warto rozważyć poszerzenie zwyczajnej instalacji grzewczej o ogrzewanie podłogowe?

Otoczenie domowego gniazdka jest wartością fundamentalną dla utrzymania prawdziwie rodzinnej atmosfery, której na co dzień potrzebuje niemal każdy. Dużą rolę odgrywa w tym wypadkutakże świat zewnętrzny, w którym chcemy stworzyć jak najpewniejszy klimat dla naszej rodziny. Problematyka instalacji grzewczej jest o tyle istotna w naszym klimacie, gdyż niełatwo wpisać nasz kraj do nazbyt ciepłych. Umiarkowany klimat czyni to niezwykle istotną kwestią. By ją rozwiązać warto przywołać tu relatywnie nową technologię – grzejniki podłogowe.
dom - zima

Pompa ciepła - EKO źródło ciepła do domu?

Nanoterm to firma zajmująca się obsługą i instalacją ekologicznych systemów ogrzewania. Pompy ciepła, rekuperatory, a także systemy ogrzewania podłogowego łączą się w niezwykle wydajne źródło ciepła dla każdego domu.

System grzewczy w planach budynku

Kiedyzaczynamy budowęwłasnego domu, oprócz projektówdomubędziemy musieliuwzględnić wielekluczowych decyzji. Istotny jestwybórakcesoriów budowlanych. W dodatkumusimywybrać sposób ogrzewania.
Grzejniki

Defro – rekomendowane urządzenia dobrej jakości

Firma Defro jest to polskie przedsiębiorstwo działające na arenie międzynarodowej. Jednostka trudni się produkcją kotłów. Nazwa przedsiębiorstwa jest kojarzona z dużą trwałością ich produktów. Dla firmy najważniejsza jest solidność, ale i wyjątkowe desenie swoich produktów, co daje możliwość kreowania wyglądu pieców nie tylko na płaszczyźnie praktycznej.
pompa ciepła

Bardzo dobry oraz ekologiczny sposób ogrzewania budynku mieszkalnego dla tych, którzy nie mogą stosować gazu lub węgla

Jednym ze sposobów ogrzewania budynków są pompy ciepła. Jest to bardzo ekologiczne rozwiązanie oraz ma mnóstwo zalet, jednak związane jest z dosyć dużymi kosztami w porównaniu do pozostałych form ogrzewania.
dom

Pompy jako aparaty nagrzewające

Pompy ciepła to sprzęty, które powodują przepływpowietrza z miejsca o niższej temperaturze do miejsca w którym ciepłota jest wyższa. W związku z tym, że grzanie poza odprowadzaniem ścieków i bieżącą wodą to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia domu, w związku z tym dobrze by było zastosować do owego celu niezawodne szwedzkie pompy ciepła.

Najlepsza pompa ciepła do każdego domu

Nanoterm – oddział Nanotel S.A, to firma, która zajmuje się instalowaniem specjalistycznego urządzenia jakim jest pompa ciepła, jak również,oraz systemów chłodniczych i grzewczych – ogrzewanie podłogowe.
gruntowe pompy ciepła

Zimowe dylematy. Instalacje grzewcze mieszkań – czy to rozwiązanie nowatorskie?

Każdy z nas szuka najrozsądniejszego rozwiązania problemu grzania mieszkania, które naprawdę będzie optymalne pod wieloma względami: kosztów montażu samej instalacji, kosztów użytkowania lub bezobsługowości itp. Czy ogrzewanie pompą ciepła jest jednym z optymalnych rozwiązań?
1 2 3