Dochody
rozliczanie pitu

Każdego roku dużo osób zastanawia się jak poprawnie wypełnić pit 37

Bez wątpienia każdy człowiek, który mieszka nie tylko w Polsce, ale faktycznie w wszelkim kraju na całym świecie, musi płacić proporcjonalnie podatki, jakie kumulowane są do łącznej kasy i później przydzielane na rozwój jakiejkolwiek globalnej gałęzi.
podatki

Jakim sposobem skoordynować usługi księgowe we własnej firmie?

Prowadzenie własnej aktywności gospodarczej to oczywiście niezmiernie skomplikowane zadanie, niemniej natomiast dające sporo satysfakcji. Odszukanie dobrego pomysłu na przedsięwzięcie jest nam w stanie zapewnić wysokie dochody przez wiele lat naszego życia, w takim razie jeżeli tylko jesteśmy wyposażeni w żyłkę przedsiębiorczości to powinniśmy ją właściwie spożytkować.
Praca w branży IT

Realia zatrudnienia wczoraj i dziś

Czy ktoś pamięta jeszcze czasy, gdy zupełnie wystarczało raz zdobyte wykształcenie? Zdecydowanie, na sto procent odnajdą się takie osoby. Mało osób szło na studia, więc nie było wielu magistrów, reszta kształciła się w technikach zawodowych lub szkołach zawodowych.
obliczanie podatku

Potrzebujesz szybko dostać przelew nadwyżki podatku, użyj wersji PIT online

Formularz PIT 37 jest najpowszechniejszym dokumentem używanym przy składaniu rocznego rozliczenia podatkowego. Deklarację na formularzu PIT 37 wypełniają wszystkie osoby, które pracują u pracodawcy w ramach umowy o pracę, umowę o dzieło bądź umowę zlecenie.
jak obliczyć podatek

opłata za wynajem kalkulator to szybki sposób na odpowiednie obliczenie.

Obecnie wynajmowanie lokalu przynosi znaczne zarobki od których należy odciągać podatek.
Posiadacz domu, który podjął decyzję związaną z prywatnym wynajmem, ma możliwość zdecydować się na którąś z dwóch możliwości opodatkowania. Jest to ryczałt od dochodów ze stawką która wynosi 8,5% na zasadach ogólnych, których stawka wynosi 18% lub 32%.