Łazienka

Jak dobrać drzwi do aranżacji wnętrza

Drzwi są jednym z najistotniejszych fragmentów wyposażenia pomieszczenia. Ich styl dyktuje styl, który wybieramy do swego otoczenia, np. nowoczesny, tradycyjny, lub też eklektyczny.
prace wykończeniowe mieszkania

Sprawdzone produkty pomocne przy pracach wykończeniowych łazienki i kuchni

W trakcie remowacji domu oraz prac wykończeniowych używamy mnóstwa materiałów i specjalnych akcesoriów. W sklepach specjalistycznych mamy naturalnie ich szeroki wybór. Szczególnie problematyczną kwestią jest urządzenie pomieszczeń łazienkowych i kuchennych. Lecz co nam ułatwi kreację naprawdę funkcjonalnego i estetycznego wnętrza?
łazienka

Praktyczna i urocza łazienka – planujemy ekskluzywną aranżację

Marzenie o wspaniałej i dopasowanej do naszych założeń łazience może się spełnić jeśli zostanie ona funkcjonalnie zaprojektowana przez specjalistę z branży, solidnie wykonana przez ekipę remontowo-budowlaną, a kosztorys będzie dokładnie oszacowany. Z wielką przyjemnością będziemy korzystać z wygodnej toalety w zjawiskowej aranżacji, zwłaszcza jeżeli zadbamy o nadające jej wyjątkowego charakteru detale.
wnętrze łazienki

5 pomysłów na ciekawą aranżację umywalki łazienkowej

Właściwie dobrana umywalka może być najważniejszym elementem aranżacyjnym łazienki, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę nie tylko określone gabaryty, ale także kształt i kolor. Warto skusić się na bardziej wyszukane propozycje, na przykład w kwadratowej formie. Tego rodzaju umywalki są bez wątpienia ciekawe wizualnie, ale także niezwykle komfortowe w codziennej eksploatacji.
Biuro, płytki ceramiczne Cermag

Jak urządzić niewielką łazienkę we Wrocławiu? Kilka wartościowych porad będzie pomocą w tym niełatwym wyzwaniu

Nie każdy chce zamieszkać w dużym domu. Dla wielu osób istotniejsze jest poczucie bezpieczeństwa oraz brak problemów związanych z ogrzewaniem czy remontami budynków, gdyż to sprawy spółdzielni. Właściciele mieszkań muszą troszczyć się jedynie o swoje gniazdko, co nie oznacza, że nie mierzą się z żadnymi trudnościami. Jednym z wyjątkowo uciążliwych zmartwień jest niewielka łazienka, jakiej urządzenie stanowi spore wyzwanie. Z tego powodu przyda ci się kilka rad, dzięki którym aranżacja pomieszczenia będzie przebiegać bez żadnych stresów.
grzejnik

Jakie są grzejniki do kupienia? Czym się odznaczają? Jakiego rodzaju najbardziej korzystnie kupić grzejnik?

Grzejnik w dzisiejszych czasach musi być nie tylko praktyczny, lecz i estetyczny. Przeminęły już bowiem czasy, jak domowe grzejniki bardziej straszyły swoim wyglądem. W dzisiejszych czasach to nie do pomyślenia, więc oferta producentów jest bardzo atrakcyjna. To sprawia, że grzejniki mogą pełnić nie tylko właściwość grzewczą, ale mogą także być ozdobą mieszkania.
łazienka

Kabina prysznicowa dla niepełnosprawnych

Osoby starsze albo niepełnosprawne ruchowo zwykle mają problemy z korzystaniem z wanny jeśli chodzi o łazienki. Bywa też, że jest to dla nich wręcz niemożliwe. Dlatego domy osób niepełnosprawnych lub starszych bardzo często dopasowuje się do ich stanu stawiając w łazience prysznic. Chodzi tu nie tylko o wygodę, ale także o bezpieczeństwo.
łazienka, wanna, luksus

Jak efektownie i praktycznie wykończyć łazienkę? Mamy dla Ciebie porady i wskazówki

Łazienka to pomieszczenie, gdzie spędza się znaczną część doby. Sporo czasu zajmują nie tylko codzienne zadania higieniczne, lecz także relaksowanie się, które w łazience właśnie bywa bardzo skuteczne. Bardzo dużo uzależnione jest jednak od faktu, w jaki sposób się to pomieszczenie zorganizuje. Zdarza się tak, że posiada się do zagospodarowania bardzo ciasną powierzchnię, która nie daje szczególnego pola do popisu. Tak jest zwłaszcza w blokach, gdzie pomieszczenia przeznaczone na łazienki praktycznie nigdy nie są duże. We wnętrzach tego rodzaju wykorzystuje się różnego rodzaju zabiegi służące wygospodarowaniu dodatkowej przestrzeni. Do takich czynności należy na przykład przeniesienie pralki do innego pomieszczenia, dzięki czemu ma się dodatkowe miejsce. Poza tym w mieszkaniach w blokach nierzadko istnieje łazienka i toaleta jako dwa osobne pomieszczenia. Jest to rozwiązanie mało praktyczne i wielu ludzi dąży do tego, by te dwa wnętrza łączyć w jedno.
łazienka w domu

Jak urządzić łazienkę przytulnie i ładnie?

Podczas urządzania łazienki, możemy zastosować naprawdę ciekawe rozwiązania i pomysły, które pozwolą na zaoszczędzenie miejsca, schowanie rzeczy, które nie powinny być na widoku, a tym samym wykorzystanie prostych i niekiedy niskobudżetowych rozwiązań. Możemy sprawić, iż przeciętna łazienka nabierze oryginalnego charakteru i nawet zwykła kąpiel będzie doznaniem jak w najlepszym SPA.
budowa domu

Praktyczne wskazówki przy budowie wymarzonego domu

O czym trzeba nie zapominać, jaki jest koszt budowy domu, gdzie znaleźć te wiadomości? Zapraszamy do czytania naszego poradnika. W trakcie budowy domu, sprawą istotną, aczkolwiek niewidoczną w efekcie ostatecznym jest zbrojenie betonu. Prawidłowo zrobione, stanowi gwarancję dłuższej żywotności naszego budynku.
1 2