Łazienka

Jak dobrać drzwi do aranżacji wnętrza

Drzwi są jednym z najistotniejszych elementów wyposażenia pomieszczenia. Ich styl narzuca styl, jaki wybieramy do swojego otoczenia, na przykład współczesny, tradycyjny, lub też eklektyczny.
Domowy grzejnik

Grzejnik w łazience to element, który ma zagwarantować nam ciepło, ale także należycie się prezentować

Łazienka to istotne pomieszczenie w domu, bowiem to tutaj przebywamy najczęściej by pielęgnować swoje ciało i dbać o siebie. Łazienka ma być zatem funkcjonalna, ale i przytulna, tak, abyśmy chętnie w niej przebywali. W tym celu musimy zadbać o to, aby panowała w niej stosowna kolorystyka, a także żeby zapewnić optymalną temperaturę dla ciała. Odpowiedzialne są za to grzejniki łazienkowe.
klimatyzacja w budynku

Typy i zadania wentylacji w różnych pomieszczeniach

W zasadzie od zawsze wiadome jest, jak istotne jest odpowiedniej jakości powietrze we wnętrzach, w których spędza się czas w życiu codziennym. Nieutrudnione oddychanie przykładowo w miejscu pracy jest czynnikiem, który powinien być bezwzględnie zagwarantowany. Analogicznie kwestia wygląda w domach mieszkalnych, wysokiej jakości powietrze jest przykładowo szczególnie istotne podczas snu.
budowa domu

Praktyczne wskazówki przy budowie wymarzonego domu

O czym należy pamiętać, jaki jest koszt budowy domu, gdzie uzyskać te wiadomości? Zapraszamy do lektury naszego poradnika. Podczas budowy domu, rzeczą ważną, aczkolwiek niewidoczną w efekcie finalnym jest zbrojenie betonu. Prawidłowo zrobione, stanowi zapewnienie dłuższej żywotności naszego budynku.
Biuro, płytki ceramiczne Cermag

Jak urządzić niewielką łazienkę we Wrocławiu? Kilka wartościowych porad będzie pomocą w tym niełatwym wyzwaniu

Nie każdy chce zamieszkać w dużym domu. Dla wielu ludzi istotniejsze jest poczucie bezpieczeństwa i brak problemów powiązanych z ogrzewaniem lub remontami budynków, gdyż to sprawy spółdzielni. Właściciele mieszkań muszą troszczyć się tylko o swoje gniazdko, co nie oznacza, iż nie mierzą się z żadnymi trudnościami. Jednym z najbardziej uciążliwych strapień jest niewielka łazienka, której urządzenie stanowi spore wyzwanie. Z tej przyczyny przyda ci się parę zaleceń, dzięki którym aranżacja pomieszczenia będzie przebiegać bez niepotrzebnych nerwów.
prace wykończeniowe mieszkania

Sprawdzone produkty pomocne przy pracach wykończeniowych łazienki i kuchni

W trakcie remontu domu lub prac wykończeniowych używamy wielu materiałów i specjalnych sprzętów. W sklepach budowlanych mamy oczywiście ich ogromny wybór. Szczególnie problematyczną kwestią jest remont pomieszczeń łazienkowych i kuchennych. Lecz co nam pomoże w kreacji naprawdę funkcjonalnego i schludnego wnętrza?
łazienka

Praktyczna i urocza łazienka – planujemy ekskluzywną aranżację

Marzenie o wspaniałej i dopasowanej do naszych założeń łazience może się spełnić jeśli zostanie ona funkcjonalnie zaprojektowana przez specjalistę z branży, solidnie wykonana przez ekipę remontowo-budowlaną, a kosztorys będzie dokładnie oszacowany. Z wielką przyjemnością będziemy korzystać z wygodnej toalety w zjawiskowej aranżacji, zwłaszcza jeżeli zadbamy o nadające jej wyjątkowego charakteru detale.
wnętrze łazienki

5 pomysłów na ciekawą aranżację umywalki łazienkowej

Właściwie dobrana umywalka może być najważniejszym elementem aranżacyjnym łazienki, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę nie tylko określone gabaryty, ale także kształt i kolor. Warto skusić się na bardziej wyszukane propozycje, na przykład w kwadratowej formie. Tego rodzaju umywalki są bez wątpienia ciekawe wizualnie, ale także niezwykle komfortowe w codziennej eksploatacji.
grzejnik

Jakie są grzejniki do kupienia? Czym się odznaczają? Jakiego rodzaju najbardziej korzystnie kupić grzejnik?

Grzejnik w dzisiejszych czasach musi być nie tylko praktyczny, lecz i estetyczny. Przeminęły już bowiem czasy, jak domowe grzejniki bardziej straszyły swoim wyglądem. W dzisiejszych czasach to nie do pomyślenia, więc oferta producentów jest bardzo atrakcyjna. To sprawia, że grzejniki mogą pełnić nie tylko właściwość grzewczą, ale mogą także być ozdobą mieszkania.
łazienka

Kabina prysznicowa dla niepełnosprawnych

Osoby starsze albo niepełnosprawne ruchowo zwykle mają problemy z korzystaniem z wanny jeśli chodzi o łazienki. Bywa też, że jest to dla nich wręcz niemożliwe. Dlatego domy osób niepełnosprawnych lub starszych bardzo często dopasowuje się do ich stanu stawiając w łazience prysznic. Chodzi tu nie tylko o wygodę, ale także o bezpieczeństwo.
1 2