Wanny
łazienka

Kabina prysznicowa dla niepełnosprawnych

Osoby starsze albo niepełnosprawne ruchowo zwykle mają problemy z korzystaniem z wanny jeśli chodzi o łazienki. Bywa też, że jest to dla nich wręcz niemożliwe. Dlatego domy osób niepełnosprawnych lub starszych bardzo często dopasowuje się do ich stanu stawiając w łazience prysznic. Chodzi tu nie tylko o wygodę, ale także o bezpieczeństwo.

Niemałe zaangażowanie profesjonalistów w przygotowywanie nowości

Firma wciąż dba o to, by do swojej propozycji wprowadzać różnego rodzaju innowacje. Konsumenci na rynku dostrzegają to i doceniają, więc warto już teraz zaznajomić się z propozycjami marki. Szczególnie wpisujący się w aktualne potrzeby czy oczekiwania zamawiających panel prysznicowy udowadnia, że firma nie spoczywa na laurach i ciągle udoskonala możliwości prezentowane obecnie na rynku. Na stronie internetowej producenta w każdej chwili zapoznać można się z nowościami.
Łazienka

Twórcza i stylowa łazienka - nieco porad dotyczących urządzania

Dzisiejsze łazienki coraz częściej są punktami ciekawych zabiegów dekoratorskich. Sprawność i porządny wygląd instalacji sanitarnych to w tej chwili norma. Ochoczo wobec tego szukamy rozwiązań, które wykraczają poza szablonowe postrzeganie wanny, umywalki lub kabiny prysznicowej.
prysznic

Modele baterii łazienkowych

Dobrze wykonane akcesoria oraz urządzenia, co producent wprowadza na rynek, są perfekcyjnie dopasowane do aktualnych oczekiwań konsumenckich. Wybory konsumenckie dają do myślenia, a preferowane przez nich modele są ciągle uzupełniane wśród asortymentu. Spora gama produktów profesjonalnych, jak np. baterie prysznicowe, to moc wysokojakościowych rozwiązań na znakomitym poziomie. Klienci wybierający dla siebie markowe dodatki łazienkowe są niesamowicie zadowoleni z tego, co przygotował dla nich specjalista.
hydromasaż na basenie

Wanny z dyszami

wanny z hydromasażem

Masaż wodny zalecany jest w szczególności w schorzeniach układu mięśniowego i krążenia, pomaga też w dokuczliwościach kostnych i w chorobach gośćcowych.Ponadto, taka kąpiel dobrze wpływa na formę cery i ustroju krwionośnego. Mechanizm działania wanny z hydromasażem nie jest zanadto skomplikowany.