System
samochód

Diagnostyka drganiowa - bez wątpienia jedna z najbardziej popularnych metod oceny stanu technicznego urządzeń

Współczesne czasy cechuje nader szybki postęp technologiczny. Rozwiązania, które dawniej wydawały się całkiem nirealne, obecnie są na porządku dziennnym.
hurtownia grzejników

Zagwarantowanie odpowiedniej porcji ciepła - instalacje CO

Wakacje to czas, w którym wiele osób zastanawia się nad zmienieniem systemu ogrzewania swoich domów. Wtedy w kaloryferach nie płynie woda, zatem bez kłopotów można je wymieniać. Opłaca się o tym pomyśleć odpowiednio wcześnie, aby nie odkładać tego na jesień.
dachówka

Czy interesują nas żurawie budowlane?

Kiedy pragniemy coś wybudować, to mamy świadomość, że niektóre prace wykonywane okazują się być na wysokościach. Dlatego właśnie poszukujemy odpowiedniego sprzętu, aby mieć możliwość tutaj wszystko robić.


Czy interesują nas żurawie budowlane?

Żurawie potain posiadają różnoraką wielkość


Czy interesują nas żurawie budowlane?

Musimy sobie wydawać sprawę z tego, że nieraz podczas robót budowlanych powinniśmy unieść coś ciężkiego na sporą wysokość.
komputery

ERP – inteligentny zarządca

Niemal każda znacząca organizacja, bez względu na to, czy jest to przedsiębiorstwo, urząd czy innego typu instytucja, jest zaopatrzona w odpowiednie oprogramowanie erp, które jest doskonałym narzędziem wspomagającym zarządzanie w różnych obszarach, niekiedy kluczowych dla ich sprawnego działania. Tak więc aplikacje te mogą wspomagać procesy występujące w księgowości, finansach, kadrach i płacach, mogą zajmować się kompleksowym przygotowaniem produkcji oraz jej sterowaniem, zaopatrzeniem, gospodarką magazynową, planowaniem i realizacją sprzedaży oraz logistyką i zarządzaniem jakością.
apartament

Należycie zaprojektowane budynki

W dzisiejszych czasach dla jakiegokolwiek inwestora istotne jest, żeby pobudowanie obiektu było nie tylko ekonomiczne, ale by budynek ładnie wyglądał i był energooszczędny.


Należycie zaprojektowane budynki

Budynki energooszczędne winny być dobrze zaplanowane i skonstruowane z tych materiałów, które zagwarantują małe koszty późniejszego użytkowania.
inteligentny dom

Czym wyróżnia się inteligentny budynek

Inteligentny budynek jest najnowocześniejszym rozwiązaniem opartym na sieci sensorów i jednym, centralnym systemie nadzorowania zintegrowanymi instalacjami. Stosowana w jego ramach magistrala KNX umożliwia łatwy transfer informacji pomiędzy fragmentami składowymi instalacji a także zapewnia duże spektrum opcji działania. Dzięki wykorzystaniu danych z receptorów i detektorów inteligentny dom sam dostosowuje się nie tylko do obecności lokatorów, lecz także do czynników wewnętrznych i zewnętrznych takich jak chociażby nasłonecznienie bądź wilgotność powietrza.
maszyny przemysłowe

Trochę wartościowych informacji o mechatronice

Żyjemy w czasach, w których istota ludzka z każdym dniem zdąża do tego, aby coraz bardziej ułatwić sobie żywot oraz wprowadzić do codzienności coraz więcej udogodnień. Proces rozwoju technicznego raz zapoczątkowany przypuszczalnie już nigdy się nie skończy, ponieważ przecież nigdy nie będzie tak doskonale, żeby nie mogło być jeszcze lepiej.
debiut na newconnect

Inicjacje na giełdzie - a więc, jak odnaleźć dobrego fachowca kapitałowego

Czym bywa NewConnect? Jak odnaleźć doskonałego konsultanta biznesowego? Tego wszystkiego poznasz odpowiedź odczytując nasz artykuł!


Inicjacje na giełdzie - a więc, jak odnaleźć dobrego fachowca kapitałowego

Debiut na NewConnect jest takie same jak inicjacja na rynku papierów wartościowych.
dom z garażem

Czym jest inteligentny domek? Wszystko, czego chcielibyśmy wiedzieć w tym temacie

Inteligentny dom jest zaawansowanym rozwiązaniem, opartym na sieci sensorów jak też jednym, decyzyjnym systemie zarządzania zintegrowanymi instalacjami. Stosowana w jego ramach magistrala EIB/KNX umożliwia prosty przepływ informacji między fragmentami składowymi instalacji oraz zapewnia szerokie spektrum opcji oddziaływania. Na skutek wykorzystania danych z czujników i detektorów inteligentny domek sam dostosowuje się nie tylko do obecności domowników, ale również do czynników wewnętrznych oraz zewnętrznych takich jak chociażby temperatura, nasłonecznienie bądź wilgotność powietrza.
kable

Instalacja elektryczna – z jakiego względu koniecznie trzeba zadbać o jej należyte funkcjonowanie?

Elektryczność ma dla nowoczesnego człowieka istotne znaczenie. Ciężko sobie wyobrazić sprawne funkcjonowanie, w szczególności w polskim klimacie (w którym zmrok w czasie zimy oraz jesieni zapada faktycznie szybko) bez sztucznego światła. Używane w przeszłości świece były nie tylko niebezpieczne, gdyż mogły stać się zarzewiem pożaru, ale również nie były wygodne w stosowaniu. Dzisiaj nawet kilkugodzinna awaria prądu jest sytuacją kłopotliwą, z tego względu zdecydowanie należy dbać o należyte działanie domowej instalacji elektrycznej.
1 2