Łazienka

Twórcza i stylowa łazienka - nieco porad dotyczących urządzania

Dzisiejsze łazienki coraz częściej są punktami ciekawych zabiegów dekoratorskich. Sprawność i porządny wygląd instalacji sanitarnych to w tej chwili norma. Ochoczo wobec tego szukamy rozwiązań, które wykraczają poza szablonowe postrzeganie wanny, umywalki lub kabiny prysznicowej.
separatory substancji ropopochodnych

Zdrowa kanalizacja

Stawiajac dom trzeba pamiętać o wielu znaczących sprawach, by różnorakie awarie nie ujawniały się często. Warto całość projektu wykonać z głową i z jak najlepszych budulców, by później nie wydawać środków na kosztowne naprawy.
Grupa Archicom


Dekorowanie łazienki – o czym trzeba w pierwszej kolejności współcześnie pamiętać.

łazienki w polskich mieszkaniach dość często są niewielkie, tak samo jak całe mieszkania, dlatego ich urządzenie to spore wyzwanie.
Przydomowa oczyszczalnia ścieków

Woda w ekologicznym domu

Coraz bardziej popularne w Polsce stają się domy samowystarczalne, nazywane również ekologicznymi albo energooszczędnymi. Domy tego rodzaju projektowane są w bardzo konkretny sposób. Właściwe umiejscowienie na działce, okna z odpowiedniej strony, kolektory słoneczne na dachu – to tylko kilka z możliwości.
Hydraulik w pracy

Dobry hydraulik: jak go wyszukać?

Bardzo często może trafić nam się awaria kanalizacji, cieknąca rura czy inny problem. Oczywiście warto podjąć próbę samodzielnej naprawy – może to wyłącznie kwestia zmiany standardowej uszczelki. Zaoszczędzimy trochę pieniędzy i popiszemy się przed przyjaciółmi swoimi umiejętnościami.
Czasem jednak usterka może być groźniejsza i wymagać pomocy specjalisty.
prysznic

Modele baterii łazienkowych

Dobrze wykonane akcesoria oraz urządzenia, co producent wprowadza na rynek, są perfekcyjnie dopasowane do aktualnych oczekiwań konsumenckich. Wybory konsumenckie dają do myślenia, a preferowane przez nich modele są ciągle uzupełniane wśród asortymentu. Spora gama produktów profesjonalnych, jak np. baterie prysznicowe, to moc wysokojakościowych rozwiązań na znakomitym poziomie. Klienci wybierający dla siebie markowe dodatki łazienkowe są niesamowicie zadowoleni z tego, co przygotował dla nich specjalista.
Wypusty mostowe

Różne typy stabilnych oraz mocnych wpustów mostowych

Żeliwne wpusty mostowe muszą realizować mnóstwo różnorodnych wymagań, dlatego ich konstrukcja winna być wykonana niezwykle pieczołowicie, mocno oraz solidnie. Powinny być one dobrane do konkretnych konstrukcji mostowych w zależności od specyfiki mostów (odróżniamy mosty stalowo-betonowe bądź stalowe).
stal

Renowacja armatury grzewczej

Czasem szczęście się do nas uśmiecha i odbieramy w spadku mieszkanie po dziaduniach, rodzicach czy innych krewnych. Bądź jeśli nabyliśmy dom do remontu wybudowany wiele lat temu. Powinniśmy wówczas liczyć się z remontami. Pół biedy jeśli naprawa dotyczyć będzie odmalowania ścian czy wymiany okien, cyklinowania podłóg czy też innych drobnych reperacji.
stalowe kolanko rury

W jaki sposób odnaleźć przedsiębiorstwo wykonujące usługi kanalizacyjne i wodne?

Prace remontowe czy wybudowanie domu wymaga bardzo dużego nakładu pracy. Prócz wylania fundamentów, stawiania ścian czy ustawiania dachu, trzeba zaplanować wszystkie niezbędne do życia instalacje. Czy wykonają je wynajmowane firmy budowlane?
rury

Rurociągi z dostosowanego materiału będą dobre do naszego mieszkania

Kiedy słyszymy słowo rurociąg, to dość często myślimy o tym, by ktoś gdzieś nie przekręcił kurka w złą stronęlub myślimy o tym, że jakiś rurociąg nasz kraj ominął. Jednak w naszym kraju jest sporo rurociągów, a ich uszkodzenie prowadzi do dużych strat. Dlatego firmy zajmujące się produkcją i te zajmujące się instalacją rurociągów dobrze wiedzą, że najlepszym rozwiązaniem okazują się rury z żeliwa sferoidalnego. Żelazo sferoidalne jest materiałem, który sprawdza się nawet w bardzo trudnych warunkach. Czym jest owe żeliwo sferoidalne? Otóż jest to odlew żelazowo-węglowy. Węglowa część to grafit sferoidalny, który jest w postaci kulek.
1 2 3