Przydomowa oczyszczalnia ścieków

Woda w ekologicznym domu

Coraz bardziej popularne w naszym kraju stają się budynki mieszkalne, które są samowystarczalne, nazywane również ekologicznymi albo oszczędzającymi energię. Budynki takiego typu już na poziomie projektu przygotowywane są w niezwykle konkretny sposób. Właściwe usytuowanie na działce, okna z właściwej strony, kolektory słoneczne na dachu – to tylko niektóre z rozwiązań.
klimatyzacja w budynku

Dlaczego opłaca się wybrać klimatyzatory wyposażone w technologię Inverter?

Jeżeli zastanawiasz się nad zakupem klimatyzatorów, powinny zaciekawić cię klimatyzatory zaopatrzone w technologię Inverter. Czym się odróżniają i dlaczego należy wybrać właśnie te modele? Przede wszystkim z tej racji, iż Inverter to nowoczesna technologia, gwarantująca optymalne działanie klimatyzatora. Jego praca jest dyskretna, dlatego nie przeszkadza w codziennym funkcjonowaniu jego użytkowników.
kaloryfer

Jak szybko i sprawnie własnoręcznie sobie poradzić z problemami związanymi z zimnymi kaloryferami w domu.

Ciężko o gorszą rzecz w zimie, niż pobudzenie sięna w zimnym pomieszczeniu. Nie chce się wtedy nawet wychodzić z ciepłego łóżka, nie mówiąc już o motywacji do pozostałych czynności. Najczęściej za taki stan rzeczy ponosi odpowiedzialność zwyczajne powietrze. Tyle że to zwykłe powietrze, jeśli dostanie się do instalacji ogrzewającej mieszkanie potrafi niezwykle skutecznie ograniczyć jego wydajność. Zostać ono tam może po napełnianiu wodą rur, ale dostaje się też niejednokrotnie przez mikroszczeliny, jakich ciężko uniknąć nawet przy starannym montażu.

Jeżeli lubisz ciepło i chcesz zainstalować ogrzewanie podłogowe
koniecznie przeczytaj ten artykuł

ogrzewanie podłogowe
Jesteś zmarzluchem? Uwielbiasz, gdy w twoim domu jest cieplutko i przyjemnie? Zobacz, jakie wady i zalety ma ogrzewanie podłogowe. Ogrzewanie podłogowe idealnie sprawdza się w pomieszczeniach, w których przebywamy od czasu do czasu. Dlaczego? Ponieważ to, co wyróżnia ogrzewanie podłogowe, to jego spora bezwładność cieplna. Co to dokładnie oznacza w praktyce?
Klimatyzacja, jednostka zewnętrzna

Jakie są najczęściej używane odmiany klimatyzacji stosowane w domach i obiektach przemysłowych

Klimatyzacja jest coraz częściej spotykana w naszych mieszkaniach i pojazdach. Będzie to wynikać na przykład z tego, że sporo w ostatnich latach spadły ceny urządzeń do klimatyzacji, dzięki czemu są one dostępniejsze dla większości klientów. Poza tym ludzie zaczęli dostrzegać zalety, jakie może dać klimatyzacja. Szczególnie w biurach ma to spore znaczenie, bo dzięki klimatyzacji zagwarantować można pracownikom komfortowe warunki do wykonywania pracy nawet w czasie największych upałów.
nagrzewnice   slider

Bądź przygotowany na każdą pogodę

Nasze hasło "Zamów pogodę na jutro" jasno określa główny cel firmy - chcemy by wszystkie zamówienia były realizowane w maksymalnie krótkim czasie (24h), przy udzieleniu maksimum informacji o stanie zamówienia.
Ogrzewanie podłogowe

Nowa generacja kotłów CO

Wybór odpowiedniego ogrzewania domu zależy od kilku czynników. Ze względu na uzyskiwany komfort cieplny, w takich miejscach jak kuchnia, łazienka, hol czy nawet salon częstym rozwiązaniem jest zastosowanie ogrzewania podłogowego. Dzięki umieszczonym w podłodze przewodom grzewczym energia uzyskana z kotła rozprowadzana jest na całej powierzchni podłogi.
Pistolet natryskowy

Które zestawy podtynkowe są promowane na współczesnym rynku?

Gdy sami podejmujemy decyzję o tym, że trzeba wyremontować mieszkanialub bierzemy się za remont, które kupiliśmy w stanie surowym, to może nie być łatwo. Rzeczywistość jest taka, że jeszcze coś w sklepie kupić na sto procent damy radę, ale z montażem danych rzeczy może być problem. Z tego powodu trzeba liczyć się z tym, że będziemy musieli płacić nie tylko za towar konieczny do ogarniania wszystkiego, ale też za robociznę.
Hydraulik w pracy

Dobry hydraulik: jak go wyszukać?

Czasem może zdarzyć nam się usterka kanalizacji, cieknąca rura czy inny problem. Często można spróbować naprawić ją samemu – być może to wyłącznie kwestia kupna i wymiany standardowej uszczelki. Zaoszczędzimy kilka groszy i pochwalimy się przed przyjaciółmi swoimi umiejętnościami.
Czasami jednak awaria może być poważniejsza i wymagać działań fachowca.
Łazienka

Twórcza i stylowa łazienka - nieco porad dotyczących urządzania

Dzisiejsze łazienki coraz częściej są punktami ciekawych zabiegów dekoratorskich. Sprawność i porządny wygląd instalacji sanitarnych to w tej chwili norma. Ochoczo wobec tego szukamy rozwiązań, które wykraczają poza szablonowe postrzeganie wanny, umywalki lub kabiny prysznicowej.
1 2 3 4 5 6