kotłownia parowa

Powinieneś ogrzać swój dom lub inny obiekt? Przekonaj się, jakie opcje kotłów masz do swojej dyspozycji

Mieszkamy w dość chłodnym klimacie, dlatego niemal połowę roku musimy ogrzewać nasze domy, jak też pozostałe obiekty, z jakich korzystamy. Ponieważ ogrzewanie pociąga za sobą znaczne koszty, warto sprawdzić, które rozwiązanie będzie najkorzystniejsze. W ostatnich latach wiele mówi się również o ochronie środowiska i dokłada się starań, by urządzenia ciepłownicze charakteryzowały się jak najniższą emisją spalin oraz dużą efektywnością pracy.
Model TUBUS

kotły Defro – doskonałe urządzenia do Twojego domu i mieszkania

Firma Defro dzięki sporemu doświadczeniu wspiera utrzymanie ciepła w wielu polskich domach. Ich produkty pozwalają na oszczędność a dodatkowo na zyskanie satysfakcji użytkowania. Niżej opisano wybrane modele z propozycji tejże marki.
zainstalowana klimatyzacja

Warto spojrzeć na montaż klimatyzacji Warszawa jest tutaj pionierem

Montaż klimatyzacji Warszawa odbywa się w sposób płynny

W wielu firmach założona jest klimatyzacja, a niesie to ze sobą dużo świetnych efektów. Nie trzeba zimą ogrzewać, ponieważ ogrzewać mamy szansę pokój także przy użyciu klimatyzacji. Na dodatek latem zamiast otwierać okna i wpuszczać do środka gorące powietrze, mamy szansę zwyczajnie włączyć klimatyzację, która wszystko fajnie schłodzi oraz będzie się przyjemnie w danym pokoju przebywało.
klimatyzacja w budynku

Dlaczego opłaca się wybrać klimatyzatory wyposażone w technologię Inverter?

Jeżeli myślisz nad zakupem klimatyzatorów, powinny zainteresować cię klimatyzatory wyposażone w technologię Inverter. Czym się odróżniają oraz dlaczego należy wybrać właśnie te modele? Nade wszystko z tego powodu, że Inverter to nowoczesna technologia, gwarantująca właściwe działanie klimatyzatora. Jego praca jest dyskretna, więc nie przeszkadza w standardowym funkcjonowaniu osób go użytkujących.
grzejnik elektryczny

Grzejniki w mieszkaniu. Co jest najważniejsze: wygląd, koszt czy może bezproblemowe działanie? A może każda z tych rzeczy?

Grzejnik łazienkowe coraz bardziej powodują, iż wnętrze jest bardziej eleganckie i bardziej nowoczesne. Szczególnie dzieje się tak za sprawą grzejników dekoracyjnych łazienkowych. Jednocześnie, co ciekawe, grzejniki dekoracyjne to nie jedynie grzejniki do łazienki. To również modele do pokoju, które prezentują się jako nowoczesna dekoracja, wspaniale pasująca przykładowo, do salonu. Powinniśmy to sprawdzić, bo wybór jest duży, poza normalną ofertą jesteśmy w stanie przykładowo nabyć grzejniki na zamówienie.
centro-therm.pl - grzałki rurkowe

Elementy grzejne mogące ogrzewać również ciecze

Gdy zaczyna się zima zwykły Nowak marzy jedynie o tym, by grzejniki dawały ciepło. Z tym właśnie kojarzą nam się ogólnie elementy, które mają dostarczać ciepło. Nie myślimy o tym, że np. w piekarniku potrzebne są grzałki rurkowe, dzięki którym możemy upiec ciasto.
Chłodnia

W jaki sposób nasze myślenie o magazynowaniu żywności zostało zmienione przez XX-wieczne wynalazki

Przechowywanie pożywienia, a zwłaszcza artykułów łatwo psujących się, zawsze było sporym wyzwaniem dla ludzkości. Na początku dziejów musiano najprościej w świecie zjeść wszystko natychmiast, czyli zaraz po polowaniu, a ewentualnymi resztkami poczęstować sępy. Później poznano konserwujące właściwości soli kamiennej, a w starych dworkach szlacheckich cześć artykułów przechowywano w chłodnych piwniczkach bądź obkładano je lodem.
rury

Waga utrzymywania kanalizacji w dobrym stanie

Kanalizacja wodna to w przenośni żyły naszego domostwa. Rurami płynie woda, która posiada kluczowe znaczenie dla ogniska domowego, a jakiekolwiek awarie potrafią zaszkodzić całemu organizmowi. Ciągnąc metaforę, niedrożna rura to jak zawał serca. Gdy krany przestaną działać lub podłogę zaleje woda, należy dzwonić po doktora. To znaczy, po hydraulika.
Hydraulik w pracy

Dobry hydraulik: jak go wyszukać?

Bardzo często może trafić nam się usterka kranu, cieknąca rura czy inny problem. Często warto podjąć próbę samodzielnej naprawy – jest szansa że to wyłącznie kwestia kupna i wymiany standardowej uszczelki. Zaoszczędzimy kilka groszy i popiszemy się przed przyjaciółmi swoimi umiejętnościami.
Czasem jednak awaria może okazać się groźniejsza i wymagać pomocy specjalisty.
hurtownia grzejników

Zagwarantowanie odpowiedniej porcji ciepła - instalacje CO

Wakacje to czas, w którym wiele osób myśli nad zmianą systemu ogrzewania swoich domów. Wtedy w kaloryferach nie ma wody, więc bez problemów da się je wymieniać. Warto o tym pomyśleć odpowiednio wcześnie, aby nie odkładać tego na zimę.
1 2 3 4 5 6 7