Public Relations

O co chodzi z tym public relations?

Branża reklamowa powstała kilka dekad temu, obecnie cieszy się największą popularnością. Mimo to jeszcze wiedza zwyczajnych ludzi o tej dziedzinie jest mała. Ludzie nie mają pojęcia, czym tak w zasadzie trudni się agencja public relations. Wielu łączy pojęcie public relations z zwyczajną reklamą, bądź, co jest straszne, z działaniami propagandowymi.
schemat BHP

Jaką funkcję pełni szkolenie BHP i z jakiej przyczyny jest tak ważne?

Każdy pracownik, jaki podejmuje nową pracę musi pilnie przejść poprzez szkolenie BHP. Znajomość zasad BHP jest nadzwyczaj znacząca, bo ma ważny wpływ na bezpieczeństwo w zawodzie - zarówno swoje, jak również innych. Znajomość zasad BHP pozwala uniknąć zagrożenia w pracy, a w przypadku wypadku wyborne przygotowanie zezwoli szybko zareagować oraz zażegnać niebezpieczeństwo.
Wyliczanie ubezpieczenia

Co da nam polisa ubezpieczeniowa mieszkania? Od jakich ewentualności ono chroni?

Polisa na życie albo też ubezpieczenie samochodu to już niemal standard. Sporo ludzi wykupuje takie polisy i traktuje je niemal jak coś oczywistego. Co jednak z ubezpieczeniem domu czy mieszkania? Jak dużo osób je posiada oraz czy warto jest zakupić tego typu zabezpieczenie?
e-marketing

Działania marketingowe na bieżąco się rozwijają i dają coraz to skuteczniejsze narzędzia na zdobycie klienta

Nowością a jednocześnie hitem ostatnich czasów w tym zakresie jest wykorzystane narzędzia którym jest program lojalnościowy. Co spowodowało, że stał się strzałem w dziesiątkę? Badania prowadzone na rynku potwierdzają, że firmy, które wykorzystują takie rozwiązanie osiągają większą sprzedaż, a klienci z kolei gwarantują im swoją lojalność.

Postaw na odpowiednie zdjęcie do CV

Poszukiwanie pracy to dla części drażliwy temat, jednak jak wiadomo podstawą jest dobre CV. To tu dobre wrażenie można zrobić dzięki zdjęciu. Zwykle poszukiwania pracy zaczynają się tak samo i najtrudniejszym etapem jest pisanie skutecznego CV, a zaraz po tym listu. Zdjęcie czasami traktujemy jako coś nieważnego, zamieszczając nieładne ujęcia z dowodu osobistego.
kliknij link

Wyszukujesz zatrudnienia w innym kraju? Zwróć atencję na propozycje przystępne w Niemczech

Aktualnie ludzie coraz więcej atencji dokładają opiece nad osobami starszymi. Wynika to z stylu działania, który prowadzi większość ludzi i niedoboru okazji zajęcia się starszym członkiem rodzinie każdego dnia.
meble biurowe

Najnowsze tendencje na rynku biurowym

Rosnąca z każdym dniem ilość inwestycji biurowych, spowodowanych rosnącym popytem, nie miało szans jeszcze wpłynąć na kurczącą się po stagnacji podaż. Jaka jest sytuacja wśród biurowców?
pomiar

Jakie zadania ma geodeta?

Na pewno nieraz, jadąc samochodem, gwałtownie zwolniliście, widząc człowieka w jaskrawym plastronie, pochylającego się nad trójnogim statywem. Chwilę potem zorientowaliście się, że to nie drogówka, a geodeta wykonujący swoje zadania. No właśnie, jakie?
finanse, rachunki, pieniądze

Kto będzie mógł skorzystać z możliwości uzupełnienia PITu internetowo?

Współcześnie łącza internetowe są powszechnie dostępne w niskich cenach, tym samym nie należy się dziwić, że w zasadzie każda osoba, jaka posiada komputer, posiada też internet. Zdecydowana większość Polaków, szczególnie tych młodych, nie jest w stanie sobie wyobrazić codziennego funkcjonowania bez korzystania z sieci.
Aplikacje

Znalezienie kompetentnego i rzetelnego pracownika nie okazuje się łatwe

Cały czas oznajmiasz pośród znajomych, że poszukujesz osób do pracy, lecz nie daje to satysfakcjonujących rezultatów i wciąż notujesz braki w pracownikach?