Jeden klimatyzator – ogromny komfort

Od klimatyzatora z biegiem czasu coraz to więcej się oczekuje. Już nie jedynie ma chłodzić, lecz także estetycznie reprezentować się, nie za dużo kosztować i najkorzystniej, jeżeli jednocześnie może być też urządzeniem grzewczym. Marzenie? Nowy typ klimatyzatora przenośnego firmy Blaupunkt dowodzi, że jest to możliwe.


Kotwy chemiczne
Klimatyzator przenośny czyli tak określany klimatyzator z rurą to coraz bardziej słynne urządzenie w każdym domu. Umie w głównej mierze doskonale walczyć z żarem przedzierającym się do wnętrz mieszkalnych, a dzięki swojej mobilności, może być ustawiany w przeróżnych miejscach, a w razie potrzeby może być schowany. Aczkolwiek koszta urządzeń mobilnych są niższe od stacjonarnych, to mimo to i tak jest to pokaźny wydatek, szczególnie jeżeli zależy nam na sprzęcie wielofunkcyjnym.

A jednak zdarzają się chwalebne wyjątki. Takim jest tutaj klimatyzator mobilny firmy Blaupunkt, najnowszy model MOBY BLUE 1312. Już sam producent urządzenia jest najdoskonalszym gwarantem najdoskonalszej jakości. Blaupunkt to, albowiem jedna z niewielu marek, które słyną z ekstranowoczesnej i niezawodnej technologii. Model Moby Blue 1312 zadziwia toteż połączeniem ze sobą wielu plusów.

Klimatyzator posiadający funkcję grzewczą oraz autorestartu
klimatyzator
Wbrew pozorom, klimatyzatory przenośne bardzo rzadko posiadają dodatkowe funkcje. Moby Blue 1312 ma ich kilka – na przykład funkcję autorestartu (wznawia pracę po zaniku i powrocie zasilania) a także funkcję ogrzewania. Ta druga sprawia, że urządzenie jest wielozadaniowe - przydaje się nie wyłącznie latem, lecz również w mroźniejsze pory roku. Klimatyzatory z montażem prócz tego mają właściwości wentylacyjne i osuszające powietrze, zatem z sukcesem zastępuje mnóstwo urządzeń, na które w domu z reguły brakuje miejsca.

Innowacyjny wygląd oraz wygoda użytkowania
Produkt firmy Blaupunkt to dowód na to, że klimatyzacja na kółkach oprócz funkcjonalności może posiadać ładny wygląd. W tym konkretnym przypadku na uwagę zasługuje przede wszystkim fantastyczna jakość wykonania – ekstranowoczesna konstrukcja i troska o detale. Użytkownicy doceniają także komfortową obsługę urządzenia, które jest zdalnie sterowane pilotem z wyświetlaczem LCD. Za jego pomocą można m.in. własnoręcznie ustawić sobie moc nawiewu powietrza, a także uruchomić tryb uśpienia.

Opłacalna inwestycja
Jeśli klimatyzator (serwis) oprócz dawania chłodu, potrafi również ogrzewać, zwykle jest zdecydowanie droższy od zwykłych urządzeń.Jednakże Blaupunkt Moby Blue 1312 zaprzecza tej zasadzie. Tu w cenie przeciętnego klimatyzatora schładzającego, otrzymujemy, albowiem wysokiej klasy urządzenie wielozadaniowe.


Patrząc na wszelkie plusy Moby Blue 1312 można podejrzewać, że spopularyzuje on korzystanie z klimatyzacji przenośnej. Kto wie może za jego sprawą, klimatyzacja przestanie być spostrzegana, jako luksus, a zacznie być po prostu nieodzownym wyposażeniem wnętrz dbającym o wygodę życia.
2019-06-12 14:03