Pompa ciepła - EKO źródło ciepła do domu?

Nanoterm to firma zajmująca się dystrybucją wysokiej klasy systemów ogrzewania. Pompy ciepła, rekuperatory, a także specjalistyczne systemy ogrzewania podłogowego można łączyć w niezwykle wydajne źródło ciepła dla każdego domu.

Na stronie internetowej można znaleźć istotne informacje przeczytać o właściwościach polecanych urządzeń, a także uzyskać indywidualną wycenę montażu urządzeń we własnym domu.

Specjaliści omawiają w materiałach informacyjnych korzyści, które wynikają z instalacji urządzenia. Przede wszystkim niski koszt eksploatacji , który pozwala zmniejszyć koszty ogrzewania domu nawet o połowę. Inną ważna zaletą jest jego wysoce ekologiczne funkcjonowanie. Urządzenie przyczynia się do zmniejszenia emisji szkodliwych odpadów powstających w tradycyjnym procesie grzewczym, np. w piecach na opał stały.

Następne treści

System grzewczy w planach budynku

Jeślipodejmujemy decyzję o budowiewymarzonego domu, oprócz planówdomumusimypodjąć mnóstwokluczowych decyzji. Ważny jestwybórmateriałów budowlanych. W dodatkumusimywybrać sposób ogrzewania.


Wykonawca oferuje kompleksową instalację, serwis klimatyzacji warszawa - klimi.com.pl i przeglądy pomp ciepła marki DANFOSS i PCC (przeczytaj na stronie). Rodzaj pompy dobiera się indywidualnie, w zależności od kubatury domu i liczby mieszkańców, zapewniając gospodarstwu domowemu, oprócz niskich kosztów użytkowania, niezależność związaną z wahaniami cen energii cieplnej, pozyskiwanej w tradycyjny sposób. Istotną zaletą jest także komfort użytkowania wybranego rodzaju pompy ciepła, która jest bezobsługowa. Producent urządzeń zadbał również o design i kształt każdego modelu.

Niewielki koszt montażu pompy ciepła oraz wysoka wydajność pozwalają na znaczną oszczędność eksploatacji w porównaniu z tradycyjnymi urządzeniami grzewczymi, takimi jak kotły na paliwa stałe czy gazowe. Koszt pompy oraz opłaty związane z jej instalacją zwracają się szybko. Nanoterm oferując klientom konkretne modele pompy ciepła, gwarantuje jej najwyższą jakość oraz gwarancję długiej żywotności i odporności na uszkodzenia.
2019-01-20 07:31