Lokata pozabankowa

Tematyką tego artykułu będą zwłaszcza lokaty SKOK, do tego powiemy sobie o ciekawych. Dowiesz się która lokata jest lepsza, a która nieatrakcyjna oraz jaka była by najlepsza dla Ciebie.

Mówiąc o lokatach powinno się naświetlić czym różni się w SKOK lokata od znanych z popularnych banków.

Lokaty w SKOKu

Lokata SKOK jest tego rodzaju co znanych ze normalnych banków, mimo to powinno się w tym miejscu zaznaczyć że SKOK nie jest bankiem - powoduje to że nie podpada pod te samo prawo bankowe, ani pod żadną ustawę określającą funkcje banków, co za tym idzie ma dużą samodzielność w swoich ofert, ponad to może dawać korzystniejsze warunki lokat.

Warto wiedzieć że lokaty SKOK Stefczyka to dalej lokaty i również tej metodzie inwestowania gotówki odpowiada pewne ryzyko straty. Jest ono jednak znacznie mniejsze niż w sytuacji inwestowania na GPW lub cieszącym się popularnością ostatnio platformie FOREX.

CHF
Dowiedz się jeszcze o lokacie SKOK

Lokaty SKOK oferują swoim klientom oprocentowanie rzędu około 9 procent w skali roku. Są też wypadki gdy w SKOK lokata ma aż 12% - tak ogromne oprocentowanie często spowodowane jest różnego rodzaju okazjami na przykład z okazji otwarcia kasy, itp.

Następne treści

W jaki sposób skutecznie oszczędzić pieniądze?

Oszczędności, skarbonka
Nie od teraz wiadomo, że pieniądz jest nadzwyczaj znaczącym elementem naszego życia. Chociaż uniwersalnie mówi się, ze nie jest on najważniejszy, to jednak jest w stanie znacząco wpłynąć na nasze życie. W związku takim stanem spraw permanentnie szukamy sprawdzonych sposobów, dzięki jakim możemy, chociaż w pewnym stopniu podreperować wyjściowy stan naszego konta.


Korzystając z Lokaty SKOK prócz wysokiego oprocentowania posiada również zniżki na dodatkowe usługi takie jak na przykład kredyty, ubezpieczenia itp.

Lokaty pozabankowe

Teraz opowiem czym są: lokaty terminowe. W Spółdzielniach SKOK posiadają one stałe oprocentowanie, oraz dają możliwość ulokowania bardzo małych sum (już nawet 300zł) na korzystnych warunkach. Oprocentowanie wynosi ok. 6,30 procent, a max. czas trwania tej lokaty to 12mc. Dodatkowo jeśli jesteś już członkiem SKOK możesz oczekiwać jeszcze ciekawsze.

Pieniądze, Euro
Znanym również rodzajem zarabiania jest lokata rentierska jest to szczególny typ lokat terminowych o których pisałem wcześniej. Znaczną cechą tych lokat było by to że obliczane odsetki nie są kapitalizowane jak w każdym innym przypadku, lecz zostają do naszej dyspozycji. Propozycja ta kierowana jest głównie do klientów posiadających dużo majątku w banku, a zapracowane odsetki przeznaczy na bieżące wydatki. Lokata SKOK jeszcze parę słów

Kolejnym typem będą lokaty pozabankowe. Jeśli nie obiło ci się o uszy czym jest, to w wielkim skrócie lokata pozabankowa to taki rodzaj lokaty której nie udziela bank, a {osoby {postronne|prywatne|prywatni inwestorzy. Takie lokaty są bardzo opłacalne pod względem oprocentowania, ale też bardzo niebezpieczna, dlatego też jeśli jesteś zainteresowany tą opcją inwestowania doradzam zadbać o wszystkie kwestie prawne.

Na koniec warto dodać że podczas wyboru lokaty na przyszłą inwestycję majątku warto wziąć pod uwagę mi. jakie mamy zamiary oraz jakim budżetem pod inwestycję dysponujemy. Jeśli nie chcemy trzymać oszczędności w przysłowiowej "skarpetce" należy rozważyć ofertę lokat w Spółdzielniach SKOK.

Nasze następne wpisy są podobnie pociągające, co ten. Zatem kliknij w łącze tutaj (http://dromet.pl/) i czytaj rzetelne informacje. Namawiamy!

Gdy dopiero jesteśmy początkujący i nasz dochód nie jest zbyt wysoki to najkorzystniejsza lokata to lokata terminowa. Wspominałem już że jest możliwość inwestować nawet 300zł - co uważam za wspaniały początek do oszczędzania.
Na podstawie danych z: Plotki.IT
2019-01-31 11:17