Kurtyny powietrzne - zastosowanie osłony powietrznej bardzo dobrym rozwiązaniem dla dużych szpitali, itd.

Ileż to razy w zimną porą wchodząc do galerii już w samych drzwiach odczuliśmy ulgę, ponieważ poczuliśmy ciepłe powietrze? Dzieję się to poprzez kurtyny powietrzne.


aleklima. logo aleklima
KlimatyzatoryKlimatyzatory - https://www.aleklima.pl/klimatyzatory-rodzaje/klimatyzatory-nascienne - MDV jest sprzętem energooszczędnym, z zastosowaniem do domu, biur, hal czy dużych powierzchni fabrycznych. Również używane są klimatyzatory schładzające w chłodniach, dużych lodówkach czyklimatyzatory (zobacz|sprawdź klimatyzatory fujitsu)Możemy je spotkać w halach sportowych i magazynowych, a nawet w biurowcach, w instytucjach, w urzędach, w hipermarketach, w dworcach, w aptekach, w motelach, na stacjach benzynowych, w szpitalach, ośrodkach zdrowia, w restauracjach, itd.

Używanie klimatyzatorów jest szerokie, a jego rola to wypływ powietrza zapewniającego cyrkulację powietrza i ma oddziaływanie na szybkie i sprzężone chłodzenie lub ogrzewanie pomieszczenia. W czasie zimowym, nawiewany pływ ciepłego powietrza uniemożliwia przenikaniu powietrza zimnego do pomieszczenia powstrzymując stratę ciepła, zarówno stratę energii. Latem natomiast stanowi doskonałą blokadę przed gorącym powietrzem nadciągającym z zewnątrz bloku, dzięki temu zabezpiecza przed dostawaniem się do niego owadów, kurzów i różnych zanieczyszczeń. Kurtyny powietrzne stanowią zasłonę powietrzną - oferta. Zamierzeniem kurtyny powietrznej jest odizolowanie powietrza z w środku bloku od powietrza z zewnątrz. Kurtyna powietrzna tworzy się z klimatyzatora funkcjonują na powietrzu obiegowym czy cyrkulacją ciepła.


Klimatyzatory MDV ogrzewające powietrze z reguły montowane w przedsionkach wejściowych również przejściach wjazdowych - ich zamierzeniem jest zabezpieczenie przed wyziębieniem wejścia np. do pomieszczenia w okresie zimy. Natomiast klimatyzatory schładzające powietrze stosowane najczęściej przy wejściach do chłodni i mroźni. Zamierzeniem jest zapobiegnięcie przepływu ciepłego powietrza do środka pomieszczenia chłodniczego. Instalowane klimatyzatory są poziomo, czyli nad wejściem bądź w podłodze. Oraz pionowo obok wejścia czy wbudowane w aranżację hali.
2019-01-29 17:19